Přebory družstev mladeže

Již od prvního ročníku mezinárodního halového mítinku se stali Otrokovické přebory škol nedílnou součástí. Mladší a starší žactvo začínalo stejně jako dospělí sprintem na 40 y a skokem vysokým. V roce 2002 přibyl skok daleký a od roku 2005 běhá starší žactvo pravidelně i přes překážky. Několikrát byl vložen i závod ve vrhu koulí. Prakticky od vzniku mítinku se kromě individuálních trofejí udělují ceny za soutěže družstev, když soutěž ve skoku vysokém se koná jako Pohár starost(k)y města Otrokovice, sprint jako Pohár ředitele TJ Jiskra Otrokovice a skok daleký jako Pohár předsedy atletického oddílu TJ Jiskra Otrokovice.

Od roku 2012 se mění formát soutěže na závody družstev, kdy za organizaci ve 4-členém družstvu závodí mladší žák, mladší žačka, starší žák a starší žačka.

Ceny tradičně předávají patroni mítinku z řad bývalých i současných reprezentantů České republiky, účastníků mezinárodního atletického halového mítinku. (v minulosti např. Tomáš Dvořák, Šárka Kašpárková, Denisa Rosolová, Stanislav Sajdok. Ladislav Kříž, Remigius Machura atd.)
Předchozí ročníky:

předcházející zakládající ročníky

  • Učňovská laťka - výsledky doplníme později.